Shes Tavoline buke

Shitet nga: Tavoline 16 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes tavolinen e bukes 1.62 cm * 0.90 cm
Tavolina eshte ne gjendje te mire dhe shume e pershtatshme .
Shitet pa karrika vetem tavolina
E shes per arsye mos perdorimi
Kontakti edhe ne ipko 049 924 048
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim