frigo me gjama

Shitet nga: frigo servis fer com ferizaj 05 Sht 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Frigo me gjam te gjitha llojet e metrazhes me porosi dhe te gaqme te reja me 24 muj garancijon montimin transportin e baj edhe servisimin 044 227 442 nr ferizaj frigot jan me gjama dhe pagjama te qelt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim