Ahporet alfa

Shitet nga: Blerim 08 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shes shporet alfa dhe termo.

Çmimi per shporet 250 euro
Çmimi per termo 150 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim