Bojler i plinit,hargjime 25 cent ne dite

Shitet nga: Nexhat 26 Dhj 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarshe dhe me shume perparsi se bojleri me rryme ,pra mos ja jepni parate KEDS-it por mbani ne gjepin tuaj ,KURSENI .

Me kete Bojler ju dote keni uje te ngrohet sa here qe juve ju nevojitet ,skeni per te pritur qe uji te ngrohet .

shpenzimet ditore per nje familje 6 antarshe i ka 0,25 cent ne dite maximum.

Ky bojler eshte i sigurt 100 %,ka dy siguresa ne rast rrjedhje te gasit ato bllokohen ,

044 205 539Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim