Frizi per akullore,shporeti elektrik dhe i druve

Shitet nga: Besim 29 Mar 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shitet frizi per akullore dhefriz normal,shitet shporeti elektik dhe i druve te gjitha jane ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim