Hekura per Hekurosje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tech Puls 12 Gsh 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Hekura per Hekurosje te kualitetit shume te larte Clatronic Gjerman me garancione 2 vite
na vizitoni dhe binduni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim