Invertari per fast food

Shitet nga: Nexhi 10 Maj 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shes invertar per FAST FOOD
Furra e picave 100cm X 65cm,
Skara me plin 60cm X 45cm,
35 tepsia per pizza dimenzione te ndryshme ,
Sharre me rryme per porshut ,
Frigorifer beko gjys ngrimje gjys jo,
Shporet me plin
Shporet me rryme ( 4 pllaka dhe furra )
Luge /thika / piruna,etj. Etj ,
Tengjere te ndryshme ,
Bord per meny levizese 60cm X 110cm.
Reklama levizese alumini 100cm X 60cm.
Çader cka mbledhen per tarrac 3.9 m X 3 m,
Tavolina te uleta restauranti 6 kompleta tavolina te drurit per tarrace 2 cope ,
Lloptop
ju mirepresim
Mumd te kontaktoni ne tel 044 378 597
Flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim