Kuzhina me frigorifer dhe shporet te rrymes

Shitet nga: Ahmet 16 Tet 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shitet kuzhina e perdorur 2 muaj hiq me shum ne gjendje te rregullt pa asnje gervishje me frigorifer dhe shporet te rrymes bleres serioz Shitet ( urgjent ) 045473793
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim