MIKSER ITALIAN PER PIZZA

Shitet nga: Nexhat 16 Gsh 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE SIQ I SHIFNI NE FOTO ARTIKUJT JANE QE NE POSEDOJME SI DHE SHUME ARTIKUJ NUK JANE PERFISHIRE NE PUBLIKIM .

JU MIREPRESIM !

per me shume kontaktoni 044 205 539

GJINDEMI PERBALLË ...ETC -ELKOS -it Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim