Makina e akulloreve

Shitet nga: Bekir 17 Pri 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Përshkrim i sendit:
Shitet makina e akulloreve
Makina gjendete ne Gjermani
Makinan eshte ne gjendje te mir pune dhe shum e rujtne e shini edhe ne foto
Mirpresim blers te vertet
Blersit qe jan te interesum mund te kontaktojn ne
Kosove ne tlf 044932780 dhe 049222911 tek Bekiri
Gjermani viber 004915783647885 tek Rexhepi per me shum hollsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim