Maqina flokesh nga Gjermania te reja me garancion

Shitet nga: Meriton 12 Gsh 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Maqina flokesh me aku dhe kabell elektrike,aparate per heqjen e qimeve ne hunde dhe vesh,masazher per kembe,........te gjitha jane te reja dhe me garancion nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim