Paisje per banjo

Shitet nga: Arsim 30 Gsh 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Te gjitha paisjet jane te reja te ardhura nga zvicra, dhe kane kualitet te larte. Per info kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim