Pastrues ajri me uje

Shitet nga: Etem 21 Tet 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shes pastrues te ajrit me uje, elektronike. Shume e mire per personat qe vuajne nga alergjite. mund te perdoret perveq ne shtepi edhe ne restorante dhe ambiente te mbyllura.
Per me shume informata ju lutemi te me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim