Risi risi malli ri nga norvegjia afer aab ferizaj

Shitet nga: gzimq 06 Maj 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
tek ne mund te gjeni paise shtepiake amvisrie dhe teknink te brendeve te njohura botrore
llaptopa ;lenovo samsung apple acer i3 i5 etj
kartel grafika rreth 100 lloje
telefona celular 200 copa
dvd the resiver pc per rrjet etj
nxemje te murit dhe radiator nxemje te gjamit etj
burmashina me bateri dhe me rrym si dhe rreth 5000 burgia orginall dhe 2000 teha te sharres se dores ka edhe motorr te druve si dhe maqin te polirit hilta si dhe 200 burgia te hiltiti brusalica dhe gur te brusalices shum te mir ka shum ka aparat me maru langje orginal bio pover juser radio wifi jbl ka skara me plin te mdhaja me tri opsione trotineta rreth 30 bicikleta paisje per sdrikthtari me elemente perkatse adaptera te llatopav si dhe bateri rreth 500 ndegjuse per dj profesionale aparata digital ndegjuse per beba mixera per ushqim te bebav ka peglla te ndryyshme cenzor per vetura polir per alumin fshisa elektrike dhe me bateri klima te dhomave ka drite ekonomike me shum garancion aparat te kaffes per me shum na vizitoni
facebook shkruane MALL NORVEZ

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011185185079>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
bmw.citr oen.peugeot,me rcedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.I mega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 , CITROEN,DACIA , , the company Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Cel


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim