SHITET KUZHINA MEDIAPANI

Shitet nga: SKENDERI 21 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
SHITET KUZHINA NGA MEDIAPANI PJESA BALLORE DHE AHU PJESA TJETER ,KUZHINA ËSHTË E PERDORUR POR E RUJTUR.KUZHINA KA GJATËSIN 3.20 METRADHE LARTËSIN2.30 METRA.PRES BLERS SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim