Shes Agregatin

Shitet nga: Edon 13 Nën 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shes Agregating BOSCH Made in Germany Tre fazor dhe Nje fazore 4.4 / 3.7 kVA ne gjendje te rregullt dhe shum i ruajtur. Nje shtepi e furnizon me rrym pa kurrfar problemi me te gjitha paisjet: bojlera, friza, hidrofora, shporeta ejt.Kush e ka per pune makina mallteri. Dizhalica te ndryshme si merr vesh hiq. Te gjitha te dhenat jan postuar edhe ne foto keshtu qe pres bleres serioz te paraqiten ne numrin e telit 044 225 577 Cmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim