Shes Kaminin shume te ruajtur

Shitet nga: Remzi 28 Tet 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shes kaminin shum pak i perdorur shume i ruajtur dhe me cmim te diskutueshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim