Shporet - furr - enlarse (3 ne 1)

Shitet nga: xxxx 24 Dhj 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shporet me plak te xhamit, furre dhe enlarse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim