Shporet dhe termo

Shitet nga: Genc 27 Nën 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shes shporetin e vogel ngjyre zeze, te kaftin dhe termon.
Shporeti i zi 100 euro; Shporeti i kafte 60 euro; Termo 100 euro

Te gjitha pajisjet jane funksionale dhe nuk kane defekte punojne normal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim