Solarium Fritez per pomfrit dhe maqin per larjen..

Shitet nga: Naser 29 Nën 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Friteza eshte ne gjendje te rregullt eshte me gaz
Solairumi eshte ne gjendje te rregullt gjithashtu edhe makina e pllakav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim