Steam kettle

Shitet nga: Kuzhina 10 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shes mjete be ndryshme per hotileri si dhe gjelbers te ndryshym
Kettle Kazan me rryme per 500 persons max
shporeda te ndryshum
Servime
Kolica kuzhine
Makina mishi per preprje


Per qdo info Tel viber
0037745684519
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim