mobile

Shitet nga: nuhi 01 Tet 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
jan dy 3sha dhe nje 1sh nuk jam te demtuara jan te ruajtura
qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim