Argjend (serum)

Shitet nga: Besim 07 Pri 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shes singjirin argjend esht i trash dhe i gjat shum dhe ka dizajnd te mirë shum muni me kontaktu edhe ne viber +37745544538
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim