G-shock Casio

Shitet nga: taulant 04 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Orë G-Shock Casio origjinal,eshte e re dhe ne gjendje te rregullt.i ka 29 zona kohore,tregon diten dhe daten,rezistent ndaj ujit deri ne 200 metra thellesi, ka edhe drit.
Per ndonje informat shtes thirrni nket numer :045-535-417
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim