Ora e dores

Shitet nga: Isa ahmeti 21 Gsh 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Ora eshte e dores dhe mund te lidhet me telefon dhe posedon adapterin per mbushje dhe kushton rreth 150 deri 170 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim