Orat me shumic dhe pakic

Shitet nga: beri 15 Pri 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
shiten orat me shumic dhe pakic, orat jan me dimenzione te ndryshme jan te punuara prej bakri. shiqo fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim