Ore dore Bentley, edicion i limituar

Shitet nga: Bahri 23 Dhj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren e dores Bentley ne gjendje shum te mire, pa asnje grrith, eshte origjinal, i ardhur nga Amerika vlera shitese e kesaj ore ne treg eshte afer 8000 euro ndersa un e shes me marreveshje dhe e shes me qmim te volitshem.
Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim