Ore dore Watches Guess Steel

Shitet nga: Arian 06 Gsh 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Ora eshte shum e mire, 100% origjinal, vetem rrypat i kushtojn 45 euro , ora eshte 185 euro, normal e Re eshte me e ble 250€, nuk i hin ujii normalisht, boj ndrrim me Iphone 4S dhe 5,, gjithashtu edhe me Galaxy S3dhe S4 044977336 dhe 045841943
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim