Shiten 3 ora Polar,G-shock dhe Baby-G

Shitet nga: Emin 24 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten 3 orat te importuara nga gjermania ora me cop asht 20 euro kurse te 3 kushtojn 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim