Singjir dhe Syze

Shitet nga: Driton 30 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Zingjir i sermit i cili me gram e ka vleren 360 euro , kurse unë e shes me 100 euro

Sidhe syzet " carrera " origjinal 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim