Tissot-T-Race-Chrono-Original

Shitet nga: 045 627 798 09 Pri 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
shitet ora Tissot-T-Race-Chrono T011417A,eshte prodhim zvicrran eshte sapphire crystal dmth eshte original qmimi normal ne treg brenda dhe jasht kushton 400-500 euro por une e jap me 220 euro se i kam dy te interesuarit mun te therrasin ne numrin e shenuar ,flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim