or me kamer

Shitet nga: Eduard 28 Gsh 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shes or me kamer esht ne gjendje te rregult ka lojra dhe mund te beni foto dhe video bejm qmim me.te volitshem ose bej ndrrim me gopro ose canon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim