Apple watch 42mm black model

Shitet nga: lorik 01 Pri 01:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Unisex
Apple watch Modeli eshte 42 mm vje me adapter dhe mbajtes per me mbush,e perdorur 1 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim