Ora spiune

Shitet nga: Ismet 25 Nën 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Unisex
Përshkrim 1. E re e pa perdorur, high-definition camera 1280*960 2. 8GB memorje te brendshme 3. Suporton audio dhe video regjistrim 4. Perdorim i kameres dhe si webcam ne pc 5. Rezistente kundra ujit 6. Foto format JPG (rezolucion 3264*2448) 7. Video format AVI (rezolucion 1280*960) 8. Shpejtsi USB 1.1 (Hs) 9. Funksionon dhe si ore normale, per mos rene ne sy 10.Pesha 87 gram Kutia permban: 1x ora spiune 1x kabulli USB 1x manual perdorimiFb contact www.facebook.com/metismir1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim