SMART WAT me SIM CARD Kamere - E RE, PAKO

Shitet nga: SHQIP SHOP 20 Jan 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR   79 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Unisex
TRANSPORTI FALAS PERMES POSTES SE SHPEJTE 24h NE DER TE SHPISE

KAMERA - E RE - NEW -
-SMART WATCH ME KAMERE DHE SIM KARTELË SI DHE SHUME FUNKSIONE TJERA PËRMES BLUETOTH ... E PERSHTATSHME PËR TË GJITHA MODELET E I PHONE SAMSUNG HTC LG etj...
PËR ME SHUME KONTAKTONI EDHE NË VIBER NË +37745 613 993

ORA KA :
KAMERË
VENDIN PENR SIM CARD VALA IPKO ZMOBILE ...
vENDIN PER QIP -MICRO SD
DHE TË TJERA OPSIONE TE CEKURA ME LARTË

FACEBOOK ------ SHQIP SHOP -------

https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts
tag " ora smartwatch kamera kamere audi samsung iphone 7 iphone 6 samsung s7 golf etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim