SMART WATCH Urgjent

Shitet nga: Smart 12 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR   99 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Unisex
Shes kete SmartWatch te ri me paket te vet me ka ardh dhurat prej Afg. Lidhet me bluetooth me tel Android dhe Ios plus ka edhe sim kart plus sd kart mundesh mi vendos dmth e bon telefon.

320406
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim