Smart whatch

Shitet nga: liridon 21 Jan 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Unisex
smart whatch me kartel brenda dhe mikroqip telefon edhe orë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim