Karroca Antike për fëmijë

Shitet nga: antk 29 Gsh 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Karroca Antike për fëmijë e drurit e viteve 60 -ta ne gjendje shum te mir dhe orIgjinale
Viber +37745906326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim