MEDOC

Shitet nga: ermal 23 Dhj 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes vinen te vjeter 32 vite vina asht nga franca e viti 1983 dhe asht e rujtur ne shato ata te cilet e njohin vinen mir mujn me ja dit vleren e shes per arsyje se nuk e perdori po ai qe asht marak dhe e din vleren te interesuarit le te lajrohen ne numrin e telefonit 044 273 889 ju mirpresim qmimi si pas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim