Ora antike orgjinale 1930

Shitet nga: antika 23 Krr 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Ora antike orgjinale me kurdisje dhe me gong.ne 1930
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim