Ora antike orgjinale

Shitet nga: antika 23 Krr 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Ora antike orgjinale 100 vjeqare me kurdisje dhe me gong
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim