PENA E PRARUAR: ARGJEND 825, MAJA ARI 18 KARATESH

Shitet nga: Gimi 03 Maj 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Per simpatizuesit dhe koleksionuesit e gjerave te vjetra dhe unikale. Shitet pena e praruar ne argjend 925 dhe majen e praruar ne ari 18 karatesh.
Vendi i prodhimit: GERMANY

SHITET: 45€
KONTAKTI NE TEL/VIBER: +37745213598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim