ZIPPO OTIGJINALE NE SHITJE

Shitet nga: Dini 24 Mar 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes zippo origjinale te ardhura nga amerika jan teper ne gjendje te mir dhe te gatshme per tu perdorur

Qmimi i diskutueshem...

Kontakto ne viber +37744718735
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim