Zingjir mbreteror

Shitet nga: geli 26 Sht 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
shiten lir zingjiri mbretror dhe ora komplet 70 e garanci 5 vite qe nuk prishen flm edhe nviber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim