Flaut Armstrong

Shitet nga: Mimoza 28 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Flaut Armstrong 104 per fillestare. E sapo servisuar, eshte ne gjendje shume te mire. Eshte perdorur 1 vit e gjysme. Mund te me kontaktoni ne numrin e shkruar me larte. Pres bleres serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim