Klarinet cmimi

Shitet nga: besnik 05 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Klarineta esht e re dhe shum pak e perdorur.
Per me shum informacione ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim