Saksafon

Shitet nga: faton 31 Dhj 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
shes saksafonin me gjitha pjeset firma e saksafonit VOLT BY VOGGENEREITERE qmimi sipas marrveshejes numri kontaktues 044711424 ne viber +37744443039
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim