Shes flautin W.T. Armstrong 104 për fillestarë

Shitet nga: Flautist 19 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes Flautin W.T. Armstrong 104 për fillestarë, është në gjendje shumë të mirë, i servisuar dhe nuk ka nevoj për servisim të ri. Vjen me cantë dhe me elementet e tjera që duhen për pastrimin e flautit. Eshtë përdorur 8 muaj. Mund të më kontaktoni në numrin tim të telefonit. Pres blerës serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim