Surle

Shitet nga: Shkelzen Muslija 12 Shk 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
dy pare surle nje pare te gjat nje te messen

Ne Pare eshte 400 euro

Nummrat kontaktus 044689441 ose 045808625
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim