Tupana elektrike

Shitet nga: Xhevat 25 Nën 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Jan ne gjendje te mir moduli osht Roland TD-7 PERCUSSION SOUND MODULE
044/379/314 049/379/974
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim